Керамічна плитка грес: обирайте краще в нашому інтернет-магазині.
0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

ГРЕС

ГРЕС

Керамограніт

Що таке керамограніт grès?

Керамограніт Grès є керамічною масою з щільним, твердим, пофарбованим і непористим тілом. Слово "gres" означає, що керамічна маса плитки дуже склоподібна, тобто компактна, звідси і висока стійкість. В результаті виходить худе глинисте тіло, мало вогнетривке, обпалене в печі (при 1200-1400 ° С) до непористого склювання і повної водонепроникності.

Порцелянові плитки для підлоги

Підлогова керамогранітна плитка виготовляється з матеріалів із найнижчим рівнем водопоглинання, що означає кількість води, яку плита може поглинути за певних умов.

Ця характеристика (яка також є одним із двох параметрів, на яких заснована класифікація стандартів EN ISO) також призводить до найвищого рівня міцності на вигин, тобто до максимальної напруги, яку матеріал, що піддається зростаючій згинальній дії, витримує. може витримати, перш ніж зламатися.

Серед найважливіших характеристик керамограніту grès також висока стійкість до стирання, що означає стійкість поверхні до впливу, пов'язаного з рухом тіл, поверхні або матеріалів, що контактують з нею.

Очищення та технічне обслуговування

Очищення керамограніту чистою водою недостатньо, і ми рекомендуємо не використовувати такі речовини, як нафта, оцет і т. д. Для видалення вапняних залишків будівельного розчину та затирок, які прилипають до бруду, необхідні спеціально розроблені засоби для чищення.

Порцеляна проти керамічної плитки

Існує безліч керамічних матеріалів, кожен з яких має певні характеристики та призначення. Відкрийте для себе різноманітні види керамограніту.

Поради щодо укладання підлогової плитки

Нові сучасні плитки з керамограніту перетворилися на виробничі процеси, типові для кам'яних матеріалів, що дозволяє використовувати так звану мінімальну лінію затирання.

Тут ви знайдете рекомендації щодо укладання керамограніту.

Переваги керамограніту

Ударна в'язкість та стресостійкість

Зносостійкість

Стійкість до подряпин

Морозостійкість

Стійкість до хімічних речовин

Стійкість до плям

Технічні характеристики керамограніту

Водопоглинання UNI EN ISO 10545-3

Абсорбція – це здатність керамічного виробу проникати у воду. Вочевидь, що це має значення для визначення механічних властивостей вироби. Європейські правила CEN поділяють пресовану плитку на п'ять груп залежно від відсотка її поглинання: ДОДАТОК G, H, J, K, L.

Опір вигину UNI EN ISO 10545-4

Опір вигину - це максимальне навантаження, прикладене в трьох точках, яке плитка може витримати без руйнування. Рівень виявляється у Н/мм2, і стандарт ISO 10545-4 визначає такі мінімально допустимі налаштування:

BIb 35

БІІа 30

БІІб 18

Коефіцієнт відновлення (COR) UNI EN ISO 10545-5

Коефіцієнт відновлення вимірює ударостійкість плитки при падінні сталевої кулі з фіксованою висоти та вимірює висоту відскоку. Додаток P Стандарт 14411 рекомендує значення 0,55 для плитки, що зазнає легких ударів, але не встановлює обмежень, яких необхідно дотримуватися.

Стійкість до глибокого стирання UNI EN ISO 10545-6 (кольорова керамічна плитка по всій масі, класифікована як ugl)

Метод застосовується тільки до неглазурованої керамічної плитки. Метод випробувань та представлення результатів такі ж, як зазначено у попередніх європейських стандартах (EN 102). Тільки одна модифікація була зроблена щодо матеріалу, що використовується для калібрування приладу. Процедура калібрування залишається незмінною.

Стійкість до стирання UNI EN ISO 10545-7 (глазурована керамічна плитка класифікується як gl)

Опір стирання – це здатність заскленої поверхні опиратися зносу, викликаному пішохідним рухом, або стирання, викликаного механічним обладнанням (навантажувачами тощо). Дія зношування суворо пов'язана з механічним впливом (гумова підошва, шкіряний золь і т. д.), матеріалом, що переноситься на поверхню (вода, пісок, бруд і т. д.), і класифікується за п'ятьма категоріями залежно від області їх використання. в:

PEI I Плитка для приміщень з невеликим рухом та без абразивних забруднень, наприклад, ванні кімнати, спальні

Плитка PEI II для приміщень із середньою прохідністю та середнім і низьким ступенем стирання, наприклад, кабінети, житлові кімнати.

Плитка PEI III для приміщень із середньою та високою інтенсивністю руху та середнім ступенем стираності, наприклад, фойє, кухня у приватних будинках.

Плитка PEI IV для приміщень з інтенсивним рухом, наприклад, ресторанів, офісів, магазинів, громадських установ (крім підлоги під касами та прилавками та вузькі неминучі проходи)

Плитка PEI V для приміщень з особливо інтенсивним рухом

Коефіцієнт теплового лінійного розширення UNI EN ISO 10545-8

Тест визначає коефіцієнт розширення керамічної плитки, залежно від зміни температури. Коефіцієнт лінійного теплового розширення встановлюється в діапазоні температури від температури навколишнього середовища до 100°С.

Стійкість до термічного удару UNI EN ISO 10545-9

Стійкість до теплового удару – це здатність поверхні скління не піддаватися видимим змінам через «шок», викликаний різницею температур. Випробування включає кілька повторюваних циклів з зануренням плитки у воду кімнатної температури, після чого її поміщають в піч при температурі вище 105°С. На підставі тесту плитка визначається як стійка чи ні.

Морозостійкість UNI EN ISO 10545-12

Морозостійкість - це якість, властива плитці, коли вона піддається впливу води при температурі нижче 0 ° C, не пошкоджуючись при стресі, викликаному замерзанням вологи, що міститься в ній. Плитки визначаються як опір чи ні.

Стійкість до хімічних речовин UNI EN ISO 10545-13

Стійкість до хімічних речовин – це здатність глазурі при кімнатній температурі витримувати контакт із хімічними речовинами (побутовими продуктами, барвниками, добавками для басейнів, кислотами та розчинниками) без зміни зовнішнього вигляду.

Визначення стійкості до плям UNI EN ISO 10545-14

Метод застосовний до всіх робочих поверхонь керамічної плитки для визначення їх стійкості до плям. Кожна фарбувальна речовина повинна залишатися не менше ніж на 5 випробуваних зразках протягом не менше 24 годин, робочі поверхні яких попередньо очищені та висушені. Видалення фарбуючих речовин відбувається на наступних етапах з використанням різних засобів для чищення і процедур очищення.

Клас 5: пляма видаляється гарячою водою.

Клас 4: пляма видаляється слабким засобом, що є у продажу.

Клас 3: пляма видаляється сильним засобом, що є у продажу.

Клас 2: пляма видаляється розчинником, наприклад, ацетоном. 

Скидання свинцю та кадмію UNI EN ISO 10545-15

Цей тест визначає кількість свинцю та кадмію, що виділяються глазур'ю керамічної плитки. Випробування проводиться шляхом дії на поверхню плитки розчином оцтової кислоти.

Вогнестійкість

Це поведінка цього матеріалу, який своїм розкладанням сприяє впливу вогню за певних умов. (UNI CEI EN ISO 13943:2004). Реакція матеріалу на вогонь зазвичай виявляється у класах. Кераміка зазвичай відноситься до класу А1 (негорючі матеріали).

Оцінка опору ковзанню

DIN 51130 «R» Показник опору ковзанню, що залежить від кута нахилу, при якому людина, що йде по похилій площині, не може утримати рівновагу.

Вимірювання коефіцієнта динамічного тертя відповідно до стандарту BCRA Rep. CEC/81.

Коефіцієнт динамічного тертя за стандартом ANSI A137.1-2012 (BOT3000).

Коефіцієнт тертя відповідно до стандарту BS 7976-2:2002 (CEN/TS 16165, Додаток C) Випробування тертя маятником.

Проектні рішення

Плаваюча система керамограніту

Плаваюча підлога - це ідеальне рішення для тих, хто шукає високоміцні підлоги в поєднанні з італійською елегантністю і дизайном.

Порцеляновий дощовик

Наші керамічні плитки різних розмірів підходять для створення дощових екранів.

Система сухого укладання плитки

УКЛАДАННЯ: керамограніт легко укладається, тому що не вимагає клею або затирання.